Kullanım deneyimi Veniselle

Emilian'ın deneyimi ve Gimbawa'dan Veniselle kremi incelemesi

Varis hızla ilerler

Çoğu erkek, varisli damarların tamamen kadın sorunu olduğundan emindir. Bu yüzden buna% 100 ikna oldum, çünkü ailemizde kesinlikle tüm anne kadınları bir dereceye kadar varisli damarlardan muzdaripti. Büyükanne özellikle şeker hastalığı ve trofik ülserleri ile kaptı. Unutulmamalıdır ki her zaman sağlıklı bir yaşam tarzı sürdüm, açık hava aktivitelerini seviyorum, eşim ve çocuklarımla sık sık yürüyüşe çıkardık. Ancak son yıllarda kariyerim yükseldi ve bu da sağlığımı olumsuz etkileyen hareketsiz bir yaşam tarzına yol açtı. Her şeyi bilgisayar başında uzun süre oturmama bağlayarak kendi varislerimin ilk belirtilerini gözden kaçırdığımı itiraf etmeliyim. Baldırlardaki ağrı ve ağırlık sürekli yoldaş oldu, huzursuz bacak sendromu ortaya çıktı. Hastalık hızla ilerledi, geceleri kramplardan acı çektim, karım bana masaj yapmak zorunda kaldı ama bazen kaslar o kadar sertleşti ve ağrıyordu ki, kelimenin tam anlamıyla duvara tırmandım. Ve geçen yaz kıpkırmızı ince damarlar ve yıldızlardan oluşan bir ağ keşfettik, baldırlarda düğümlü damarlar çıkmaya başladı. Söylemeye gerek yok, ağrı sendromu zaten kan damarları boyunca hissediliyordu, onları hissettim, çok tatsızdı.

Veniselle'i nasıl öğrendim?

Veniselle varisli damarlardan kurtulmaya yardımcı oldu

Ondan sonra varisleri görmezden gelmek imkansız hale geldi ve doktorlara teslim oldum. Beni nasıl muayene etmediler, testlere ne kadar para harcandı, hatırlamak bile ürkütücü. Ultrason, damarların röntgeni (flebografi), üç boyutlu bilgisayarlı tomografi ve tansiyon ölçümleri ve atıştırmalık olarak radyoizotopların tanıtıldığı bir flebosintigrafi yapıldı. Bununla birlikte, öngörülen tedavinin maliyeti daha da şaşırtıcıydı. Ancak, gidecek hiçbir yer, çatallanmak zorunda kaldı. Ancak bazı ilaçlar işe yaramadı, iki merhem alerjisi geliştirdim ve bir sonraki masaj seansından sonra morluklar başladı. Damarların kıvrımlı kısımlarını cerrahi olarak çıkarmam teklif edildi, ancak kontrendikasyonlarım olduğu ortaya çıktı. Tamamen depresyondaydım ama bir arkadaşımla tesadüfen karşılaşmak kader oldu. Konuştuk ve sorunumu öğrenince bana annesinin bir aylık kullanımdan sonra varisli damarları iyileştirdiği Veniselle kremini tavsiye etti. Bu arada, kremayı nasıl kullanacağını anlattı.

Veniselle kullanmanın sonuçları

Dürüst olmak gerekirse, bitkisel bir müstahzarın sentetik ve daha "ağır" ilaçlardan daha etkili olacağına gerçekten inanmadım. Ama bu zamana kadar bacaklarım zaten çok ağrıyordu, neredeyse uyumayı bırakıyordum, çok sinirlendim. Bu yüzden denemeye karar verdim, kaybedecek hiçbir şeyim yok. Her şeyi talimatlara göre yaptım, Veniselle'i 30 gün ara vermeden kullandım, sabah, işten önce ve akşam yatmadan önce uyguladım. İlk uygulamadan sonra ağrılarım geçtiği için büyük bir rahatlama yaşadım. Bir hafta sonra krampları ve şişlikleri unuttum (özellikle ayak bileği bölgesinde). Kursun sonunda, çıkıntılı damarların yavaş yavaş geri çekildiği ve solgunlaştığı fark edildi. Şimdi bir ay oldu ve bacaklarım iyi. Bu arada annem ve teyzeme de krem aldım onlar da şu an tedavi oluyor.