yorumlar Veniselle

 • Ιωάννης
  Ailemizdeki tüm kadınlar varisli damarlardan muzdariptir ve sürekli olarak bacaklarında ağrı ve kramplardan şikayet ederler. Yanlışlıkla Veniselle kremini öğrendim ve büyükannem (zaten ülser oluyordu), annem ve teyzem için birkaç tane aldım. Krem, durumlarını büyük ölçüde rahatlattı ve şimdi kendileri bu ilaçla tedaviye devam ediyorlar.
  Veniselle
 • Ali
  Baldırlarımda çok ağrıyan kıvrımlı damarlarla varisler başladı, ardından ciltte kahverengi lekeler belirmeye başladı. Zaten yerlerinde kanayan çatlaklar oluşmaya başladı. Sürekli bandaj takmak zorunda kaldım. Krem Veniselle, 1, 5 ayda problemin üstesinden gelmeye yardımcı oldu.
  Veniselle
 • Δήμητρα
  Bacaklarda rahatsızlığa neden olan örümcek damarlar ve çelenkler oluşmaya başladı. Kocam bir iş gezisinden bana Veniselle kremi getirdi. O zamandan beri, çirkin bacaklar nedeniyle damarların ve komplekslerin ne olduğunu unuttum ve yeni, aktif bir hayata başladım. Düzenli olarak paten kayıyoruz, bisiklete biniyoruz ve parkta uzun yürüyüşler yapıyoruz.
  Veniselle
 • Elif
  İlk başta beni hiç rahatsız etmeyen örümcek damarlarım vardı ama sonra kahverengi ve çok belirgin noktalara dönüştüler. Hamilelik sırasında, yerlerinde yaralar belirdi. Uzun süre dayanamadım ve çocuklarla biraz yürüdüm. Kendimi kötü bir anne gibi hissettirdi. Krem Veniselle benim kurtuluşum oldu.
  Veniselle
 • Diana
  Kuaför olarak çalışıyorum ve bacaklarım bir damar ağıyla kaplı. İlk başta banyolar, kompresler ve masajlar beni kurtardı. Sonra iki seans lazer tedavisi vardı ve bu bir miktar etki sağladı. Ama sonra her şey geri geldi. Doktor Veniselle kremini denememi tavsiye etti, 30 gün sabah akşam kullandım ve bacaklarımdaki ağrıyı unuttum.
  Veniselle
Değerlendirme Veniselle
4
9